Naposledy hledané
   
www.naradi.cz - Záruka kvality
MISTR - Záruka kvality
Záruka nejlepší ceny
Na všechny naše produkty platí rozšířená záruka nejlepší ceny. V případě, že přesto naleznete na některém z našich produktů vyšší cenu než u konkurence, sdělte nám prosím kde a o kolik. My se Vám pokusíme hned nabídnout cenu o něco nižší.

Expedice od 24 hodin
U všech našich produktů se snažíme hlídat stav našich skladů i stav skladů našich dodavatelů. Produkty v našem e-shopu expedujeme již od 24 hodin. Aktuální dostupnost naleznete vždy u konkrétního produktu.

Nejširší sortiment
V našem internetovém obchodě naleznete vždy kompletní sortiment nářadí a příslušenství. Navíc se tuto nabídku snažíme neustále obohacovat o nové produkty. Pokud jste i přesto některý produkt nenašli, kontaktujte nás prosím na e-mailu: Info@naradi.cz

Autorizovaný prodejce a servis
Všechny námi nabízené produkty jsou určeny pro distribuci v České Republice a jsou nakupovány přímo od prvních dodavatelů! Pro Vás to znamená, že všechny tyto produkty můžete bez jakýchkoliv obav servisovat ve kterémkoliv Vám nejbližším autorizovaném servisním středisku. Na českém trhu se objevuje nespočet prodejců, kteří nabízejí produkty za podezřele nízkou cenu. Většinou se jedná o produkty určené pro distribuci v jiných státech, eventuelně o věrné čínské napodobeniny významných značek.