Naposledy hledané
   
O SPOLEČNOSTI

Vítejte v internetovém obchodě www.nářadí.cz
Internetový obchod nářadí.cz vznik jako nová divize dlouholetého internetového obchodu www.pracovníoděvy.cz na kterém bylo mimo jiné od roku 2008 prodáváno také Elektrické nářadí, Ruční nářadí a Aku nářadí.
Cílem internetového obchodu nářadí.cz je poskytovat svým zákazníku ty nejlepší služby za co nejlepší cenu. Snažíme se aby jste v našem sortimentu našli vždy kompletní nabídku od všech významných značek zastoupených na Českém trhu jako je například Narex, Bosch, Protool, DeWalt, Black and Decker a mnoho dalších…
V naši nabídce naleznete kompletní a ucelený sortiment,který obsahuje především: vrtačky, křovinořezy, sekačky, traktory, ridery, vyžínače, aku vrtačky, stavební lešení, pily, vysavače šroubováky.
Veškerý sortiment prodávávaný v internetovém obchodě nářadí.cz je určen pro oficiální českou distribuci a pochází z oficiálních zdrojů.
Pevně věříme, že internetový obchod nářadí.cz se stane Vašim stálým partnerem pro nákup tak jako se tak stalo u internetového obchodu www.pracovníoděvy.cz

Těšíme se, že se i Vy brzy stanete našimi spokojenými zákazníky.